یکم خودم معرفی کنم :

من نیما هستم 25 سال و 9 ماه از زندگی رو گذروندم (متولد بهمن 68 ) ، مهندس کامپیوتر - نرم افزار هستم ، شغلم برنامه نویس و توسعه دهنده نرم افزار هستش (برنامه نویسی تحت وب دات نت )

شروع داستان

داستان مهاجرت من و روند این که چرا مهاجرت کنم ، برمیگرده به اینکه همیشه دوست داشتم تجربه های تازه ای داشته باشم ، دوست نداشتم درجا بزنم ، دوست نداشتم قانع باشم ، به اینکه یک حقوق خوبی بگیریم و تموم تا آخر عمر یک نواخت زندگی کنم . ، دوست داشتم زندگی کردن تو یک کشور سطح اول دنیا رو از نزدیک حس کنم ببینم چجوری زندگی آنجا ها . دوست داشتم ببینم تو این شرکت های بزرگ دنیا کار کردن چجوریه .

چند سفر که داشتم یکم با شهر های دیگه دنیا آشنا شدم ، البته همشون آسیایی بودن ولی دیدم حتی همین آسیایی ها چقدر سعی کردن پیشرفت کنن ، چقدر زندگی کردنشون با اونی که ما داریم انجام میدیم فرق میکنه ، شروع کردم به تحقیق در مورد کشور ها و شهرهای بزرگ دنیا و شرکت های بزرگ که وجود دارند .

من رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستش ، و کارم برنامه نویسی هستش ، از وقتی که دبیرستان بودم یکجور هایی مشغول این جور کارا بودم ، نه اینکه واقعا برنامه نویس باشم اون موقع ولی خیلی دوست داشتم با این سیستم های مثل  php Nukeو جوملا و ورد پرس اینا مشغول بودم تا اینکه وارد دانشگاه شدم و با اصل برنامه نویسی آشنا شدم ، بین درسم هم وارد شرکت نرم افزاری شدم و کارامو شروع کردم و روز  به روز کارهای بهتر و تجربه های بهتری کسب کردم کم کم درس تموم شد کار رو حرفه ای تر پیش بردم ، تو شرکت های مختلفی با حجم کارهای مختلفی کار کردم ، شرکت های بزرگ و کوچیک . ولی اینا تموم اون چیزی که من میخواستم نبود .

یکی بود که گفته بود :" یک ماهی بزرگ باشی توی یک دریاچه بزرگ یا یک ماهی کوچیک باشی توی یک دریا بزرگ که بتونی بزرگ تر بشی "

شروع کردم به تحقیق در مورد کشور های مهاجر پذیر ، استرالیا ، کانادا ، .

پایان قسمت اول . ادامه دارد .

تاریخ نوشتن و انتشار مطلب : 94/09/13

شروع داستان - قسمت اول

، ,های ,یک ,دوست ,برنامه ,داشتم ,شرکت های ,دوست داشتم ,، دوست ,برنامه نویسی ,شروع کردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ فرهنگي عصر ظهور King داستان های آموزنده احمد شیری سکوت آروشا مطالب اینترنتی اشتراک مطالب آموزش نکات مربوط به آموزش سئو خبر خاش آنلاین حرفهایی که نمیخواهم فراموش کنم